غربتی

سه‌شنبه 27 خرداد 1393 ساعت 17:55

پست سرکاری 6

آقا ما چند روز پیش رفته بودیم توی یک جلسه ای از این اتاق جلسه ها که میکروفون روی میز داره و هرکی صحبت می کنه دوربین به سمتش می چرخه و از این حرفا (ببینید غربتی کم الکی نیستا!)

خوب ما از غربتستان اومدیم و توی روستای ما از این چیزا نیستش، از قضای روزگار هم بین دو نفری نشسته بودیم که از نظر محاسن و یاری اسلام کم نداشتند. نفر سمت راست هم از نظر سازمانی و هم سن و سال از نفر سمت چپ بزرگتر بود. وقتی نفر سمت راست شروع به صحبت کرد، توجه من به موضوع جلب شد و دیدم سیستم چه جوری کار می کنه هیچی دیگه یک دفعه اصلا" موضوع از دستم خارج شد و همش سعی می کردم بین دو مکالمه میکروفون بگیرم که یک دفعه هر دو طرف من، همزمان، با پا کوبیدن به من که شلوغ نکن. منم که انگار یک دفعه از خواب پریده باشم داد زدم "خوبببببببببببببببببببببببببببببببببب باششششششششششششه دست نمی زنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

این بندگان خدا تبدیل شدند به دو گوی قرمز رنگ با کلی ریش!


در همین جلسه موضوعی مطرح شد که از نظر زمان بندی تقریبا" غیرممکن بود و من دیدم به هیچ وجه قابل اجرا نیست ولی خوب موضوع این بود که مجبور بودیم یا اینکارو انجام بدیم یا اینکارو انجام بدیم (حواسم هست، جمله ام درسته). ملت افتادند به توجیه و استدلال و طرف درخواست کننده هم معلومه که وتو می کرد حرفای بقیه رو. من این وسط پرسیدم آقاجان این برنامه ای رو که می گید من باید از کی بگیرم. بگید بگیرم برم ردِ کارم. اون بابای وتو کننده یک دفعه بُل گرفت که ببینید دیدگاه غربتی رو! چقدر اجراییه بین شماها!

منم سریع گفتم اشتباه می کنید دیدگاه من اجرایی نیست مرده شوریه. من مرده شورم، فرقی برام نمی کنه بهم بگید کیو بشورم، من فقط می شورمش. حالا با این روش شما باید کفنش هم بکنم، ok کفنش هم می کنم ولی اگر وسط کار سر کفنو خوب نبستم مرده افتاد بیرون به من ربطی نداره!!!!

الان اسمم شده غربتیِ مرده شور!

برچسب‌ها: روزمره
نظرات (3)
+ پدرام [ ایران ]
خدا آخر عاقبت همه رو بخیر کنه
سه‌شنبه 27 خرداد 1393 ساعت 20:51
امتیاز: 0 0
پاسخ:
والا به قرعان
+ میم. [ ایران ] http://i-am-mim.blogsky.com/
"خوبببببببببببببببببببببببببببببببببب باششششششششششششه دست نمی زنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
جناب غربتی میشه بفرمایید چند سالتونه البته میدونما اما گفتم شاید شما یادتون نیست به نظرم کودک درون شما به شدت بیدار و در حال فعالیته
از کارتون خوشم اومد واقعا لج دربیاره کاری که قراره انجام بشه به هر حال چرا دیگه این کلاسا و شیک بازیا چیه نمیفهمم
چهارشنبه 28 خرداد 1393 ساعت 10:46
امتیاز: 0 0
پاسخ:
من 37 سالمه. اون که بدجور بیداره. مرده می شوریم آی مرده می شوریم.
+ آسمانه [ ایران ] http://asemaneh2007.blogfa.com
جناب غربتی مرده شور خب حرف حسابو زدین دیگه
چهارشنبه 28 خرداد 1393 ساعت 12:42
امتیاز: 0 0
پاسخ:
والا دیگه
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک : عدم نمایش ایمیل بعد از درج
وب/وبلاگ :